Trening og løp 2017

Dag Dato Kl. Kart/Område Merka frå/stadAnsvarlig Type løp
Torsdag 11.mai 18:00 Sundre - sprint
Ål ungdomsskule
Vidar Sire
Knut Ivar Vestli
Nils Kjell Kolbjørnsgard
Treningsløp
Torsdag 18.mai 18:00 Vermelie Opheimskrysset

Vidar Sire

Treningsløp
Onsdag 24.mai 18:00 Nes Svangtjern RV7 Bromma

Avreise Hallingmøbler
17:00

Hallingtreff 1
Torsdag 25. mai 18:00 Leveld Leveld skuleKnut Ivar Vestli
Treningsløp\enkel
Torsdag 1.juni 18:00 Fuglehovda Skulekrysset ÅL sentrOla H Rudningen
Steingrim Roen
Treningsløp
Onsdag 7.juni 18:00 Hemsedal Tuv RV 52Avreise Hallingmøbler 17:00 Hallingtreff 2
Torsdag
8.juni
18:00
Sundre - sprint
Ål ungdomsskule
Erling Hagen m/hjelp frå styret Treningsløp/enkel
Torsdag 15.juni 18:00 Leveld Leveld skuleTurid og Ragnar Rokne Treningsløp
Onsdag 21.juni 18:00 Fuglehovda Skulekrysset ÅL sentr

Marit og Nils Kjell
Kolbjørnsgard

Hallingtreff 3
Torsdag 29.juni 18:00 Vermelie OpheimskryssetLars Jordet
Gaute Hallingstad
Treningsløp
Torsdag 6.juli 18:00 Syningen Lien.Landbr.sk.Håvar Sørbøen
Magnar Kolbjørnsgard
Treningsløp
Ferie9.juli18:00VermelieOpheimskryssetTreningsløp
Torsdag 20.juli 18:00 Leveld Leveld skuleKnut Ivar Vestli
Mari Torsteinsrud
Treningsløp
Torsdag 27.juli 18:00 Svarttjern Kryss/LiatoppenNarve Thorset
Ragnar Rokne
Treningsløp
Torsdag 3.aug 18:00 Veståsen 2 StarsjonsbruaOla Håkon Rudningen
Treningsløp
Torsdag 10.aug 18:00 Syningen Lien Landbr.skule

Marit og
Nils Kjell Kolbjørnsgard

Treningsløp
Torsdag 17.aug 18:00 Vermelie OpheimskryssetEivind Torsethaugen
Terje Hiolo Lund
Klubbmeisterskap
Onsdag 23.aug 18:00 Gol sentrum - sprint(?) Gol sentrumAvreise Hallingmøbler 17:30 Hallingtreff 4
Laurdag 26.aug 11:30 Hemsedal Fuglehaugen RV52Avreise Hallingmøbler 10:30
KM langdistanse
Sundag 27.aug 11:00 Hemsedal Fuglehaugen RV52Avreise Hallingmøbler 10:00 KM stafett/individ
Torsdag 31.aug 18:00 Svarttjern Kryss/LiatoppenArnstein Sørbøen Treningsløp
Torsdag
7.sept
17:30
Leveld
Leveld skule
Karianne Sørbøen
Kåre Hagen
Treningsløp
Onsdag 13.sept 17:30 Hemsedal Gravset RV52Avreise Hallingmøbler 16:30 HM individuelt
Sundag 17.sept 12:00

Nesbyen Drifteslepa

RV 7Avreise Hallingmøbler 10:o0 HM Stafett
Onsdag 20.sept 17:30 Syningen Lien landbr.skuleErling Hagen
Arnstein Sørbøen
Hallingtreff 5
Torsdag28.sept20:00TorpoHjå Vidar Sire
Vidar SireNatt o-løp
Powered by: Bloc