Klubbmesterskap i Leveld
Postet av Ål IL - Orientering den 29. Aug 2019
Onsdag 28.aug ble det arrangert klubbmesterskap i Leveld. 23 unge og ikke fullt så unge møtte opp. Regnet holdt seg unna, men kyrne i skogen kom på uanmeldt besøk.
Det ble i H19 det ble mest spenning i år der Vidar Sire trakk det lengste strået, et par minutter før Arnstein Sørbøen.
Øvrige resultater finner dere her
Unge og gamle i skjønn forening
Nils Kjell og Turid Rokne holder koken, og er like glad i orientering som tidligere.
0 Kommentar
Klubbmesterskap på Vermelie
Postet av Ål IL - Orientering den 14. Aug 2017
Førstkommende torsdag, 17.aug kl 18:00, må dere møte opp på et av årets høydepunkt i klubben. Da arrangeres klubbmesterskap i Ål orientering på Vermelie. Håper at så mange som mulig kan møte opp denne kvelden.
0 Kommentar
Fine løyper og bra deltakelse på klubbmesterskap
Postet av Ål IL - Orientering den 26. Aug 2016
Det var en flott kveld med mange deltakere i Leveld på årets klubbmesterskap. Hele 36 personer hadde prioritert en o-løp denne kvelden. Erling Hagen, med hjelp fra Terje Holo Lund, hadde laget meget fine løyper, og det ble jevnt i flere av klassene, noe som resultatene viser. De finner dere her.
Erling har lagt ut noen bilder på Facebook (orienteringsgruppa sin hjemmeside), men under ser dere noen flere bilder.
Det ble meget jevnt i langløype der Vidar tok det lengste strået foran Arnstein. Terje skiller kamphanene.
De yngste i lag med de eldste ungdommene
Mye rutine på dette bildet. Marit, Ola Håkon, Berit og Eilef.
0 Kommentar